Ładowanie

O Firmie

Firma Elda istnieje na rynku od 2011 r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników szybko zyskała zaufanie wśród klientów i stała się poważnym graczem na rynku zachodniopomorskim.

Głównym zakresem naszej działalności jest zaopatrywanie naszych klientów w artykuły elektrotechniczne. Nasi pracownicy zapewniają Państwu fachowe doradztwo techniczne oraz sprawną obsługę hurtową. Zapewniamy kompleksową sprzedaż obejmującą: przewody, kable, aparaturę modułową, rozdzielnie, oprawy oświetleniowe, złącza kablowe, osprzęt, oprawy uliczne, parkowe i wewnętrzne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo artykuły elektryczne niezbędne przy budowie i remoncie każdego domu, budynku i innych obiektów.

Współpracujemy z największymi firmami i oferujemy jedynie produkty najwyższej jakości i klasy. Wybierając nas, jako partnerów w biznesie, gwarantujecie sobie Państwo zadowolenie już od pierwszych chwil. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stawiamy na dokładność i sumienność w realizowaniu zamówień

Posiadamy własne środki transportu dzięki czemu klient może liczyć na szybką dostawę towaru.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi naszej firmy od 2016 roku zostaliśmy członkiem jednej z największych grup zakupowych Inter-Elektro oraz międzynarodowej Grupy zakupowej IMELCO. Jednym z atutów stałej współpracy z naszą firmą są atrakcyjne ceny i duże stany magazynowe oraz pełen profesjonalizm w realizowaniu zamówień.

Certyfikaty

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Członek Polskiej Grupy Zakupowej

Członek Międzynarodowej Grupy Zakupowej

Marki: